Výběr nejlepších slev ze slevových portálů.

Denně aktualizováno.

Jak to funguje

Vážení zákazníci

Náš tým pro Vás denně připravuje jedinečné nabídky garantující slevy až 90% na vybrané zboží a služby!

Na tyto exkluzivní ceny dosáhnete jen v případě, pokud se najde dostatečný počet zájemců o danou nabídku.

Dejte tak vědět svým aktivním kamarádům a zvyšte svoji šanci na získání bezkonkurenčních slev.

Princip hromadného nakupování:

Princip je velmi jednoduchý, aby se nabízená sleva zaktivovala, je nutné sehnat dostatečný počet zájemců o danou nabídku. Pokud je splněn minimální počet k aktivaci nabídky, můžete se radovat, právě jste získali unikátní slevu. Po uhrazení předem stanovené částky obdržíte prostřednictvím emailu elektronický kupón s inzerovanou slevou. Ten poté uplatníte na pobočce příslušného sportovního zařízení, nebo v případě zboží si zakoupený produkt necháte zaslat poštou.

Pokud by se dostatečný počet zájemců nenašel, nabídka se nezaktivuje a vy nic neplatíte! Peníze jsou požadovány skutečně až ve chvíli, kdy je dosaženo minimálního počtu zájemců a nabídka je již aktivní!

Lepší ceny opravdu nenajdete. Za pouhých pár desítek vteřin získáte značkové a vysoce kvalitní zboží a služby za prvotřídní ceny.

Jak fungují hromadné slevy

V poslední době se na internetu objevilo mnoho slevových serverů nabízejících slevy na nejrůznější produkty od vstupenek na kulturní akce, přes masáže, návštěvu kadeřníka, fitcentra, wellness, až po večeře v luxusních restauracích, degustační menu aj. Procházení jednotlivých serverů ale není časově příliš úsporné, proto jsou zde Slevy dnes, které Vám aktuální slevy přinášejí pohromadě na jednom místě. Stačí si jen vybrat město, které Vás zajímá, a druh slev, které byste chtěli zakoupit.

Jak si koupit poukaz na slevu?

Pokud se Vám některá z nabízených slev líbí, klikněte na ni. Dostanete se tak na slevový server, jenž slevu nabízí. Zde již stačí kliknout na tlačítko KOUPIT a vyplnit potřebné údaje. Většinou můžete platit kreditní kartou, bankovním převodem, hovotě nebo přes PayPal. Záleží jen na Vás, čemu dáte přednost a jak rychle slevový voucher potřebujete.

Platba kartou

Největší výhodou platby kartou je rychlost transakce, platba totiž proběhne ihned a zakoupený voucher obdržíte obratem. Platba kartou je zcela bezpečná, Slevy Dnes spolupracují pouze s prověřenými slevovými servery.

Platba převodem

Pokud nevlastníte kreditní kartu vybavenou službou platby přes internet, nebo ji nechcete použít, máte možnost platby bankovním převodem. Tato služba je však pomalejší a vyřízení transakce může trvat i 2-3 dny. Voucher Vám bude zaslán ihned po připsání peněz na účet.

Platba hotově

Některé slevové servery nabízejí možnost platby hotově. Zde obdržíte voucher po zaplacení na uvedené adrese v sídle daného slevového serveru. Tato možnost je vhodná pouze pro zákazníky pohybující se v blízkosti sídla slevového serveru.

Aktivace slevy

Nezapomeňte, že každá sleva se aktivuje teprve poté, co si ji koupí minimální počet zákazníků. Pokud si tedy slevu zakoupíte, ale nebude dosažen potřebný limit k její aktivaci, peníze Vám nebudou z účtu odečteny. Pokud máte o slevu velký zájem, nezapomeňte o ní říct svým přátelům na Facebooku nebo Twitteru, zvýšíte tak šanci na její aktivaci.

Voucher

Po zaplacení slevy Vám většinou e-mailem přijde voucher, který je potřeba vytisknout. Každý voucher má omezenou platnost, proto si pečlivě hlídejte dobu jeho expirace. Propadlý voucher Vám již nikdo neuzná. Pro využití voucheru je obvykle nutné si zakoupenou službu rezervovat (restaurace, kadeřnice, masáž, sportovní aktivity aj.), voucher pak předložíte při placení.

Více informací o nákupu slevových voucherů najdete na každém slevovém serveru v sekci jak fungují hromadné slevy, případně v často kladených dotazech.

Reklama:
D
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde